.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 


פריזה - סביבת העבודה לארגון שלך בענן

טלפון: 04-6180592
פקס: 04-6180005

דוא"ל: info@priza.co.il

כתובת דואר: המייסדים 35
ת.ד. 366, בנימינה, 3055201
 

 

 

עתיקות בענן !

רשות העתיקות, המוסד המקצועי המוביל בארכיאולוגיה של ארץ-ישראל, האחראי על עתיקות הארץ ועל אתרי העתיקות; על חשיפתם, שמירתם, שימורם, חקירתם ופרסומם ועל ניהול אוצרות העתיקות במדינת ישראל, החלה להשתמש במערכת המידע בענן, ה``antique-net``, של חברת פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות בע``מ לצורך ניהול ורישום מלאי העתיקות הנמצא ברשותם של סוחרי עתיקות המורשים בארץ.

23/01/2013


מערכת ה"antique-net" של חברת פריזה מאפשרת ניהול ורישום מלא של כל מלאי העתיקות הנמצא ברשותם של סוחרי העתיקות (כ 75- סוחרים בישראל שלהם מאות אלפי פריטים).

ה"antique-net" מאפשרת לסוחרי העתיקות גישה מקוונת לשם רישום ותיעוד עתיקות שבידיהם תוך אינטראקציה עם רשות העתיקות במטרה לקבל אישור בעבור עתיקה מסוימת. טרם השימוש במערכת היה על סוחרי העתיקות לתעד ידנית את המידע אודות העתיקות שבידיהם מה שגרם לסרבול משמעותי וערפול של תהליך האכיפה והבקרה של הרשות. נציגי רשות העתיקות מבצעים באמצעות המערכת את תהליך הבקרה על רישום העתיקות בצורה יעילה ושיטתית.

סוחר העתיקות מחויב לתעד באופן פרטני, באמצעות המערכת תוך שימוש בשם משתמש וסיסמא, את המאפיינים של העתיקה (חומר, סוג, האם חלק מקבוצה, מקור, תיאור חופשי וצילום עדכני שלה)  וזאת בהתאם לנהלים שקבע חוק העתיקות הנאכף ע"י רשות העתיקות. על ידי השימוש במערכת רשות העתיקות משפרת ומייעלת את כל תהליך האכיפה. בנוסף, המערכת מנהלת ומתעדת גם את תהליכי הרכישה והמכירה של עתיקות בין סוחרים מורשים ובכך יש תיעוד להיסטוריה של העתיקה.
המערכת נגישה לסוחרי העתיקות בשלוש השפות הרשמיות בישראל: עברית, ערבית ואנגלית וניתן בלחיצת כפתור לעבור מתצוגה בשפה אחת לתצוגה באחרת.
 
המערכת פועלת בענן של חברת פריזה במודל "תוכנה כשירות" (SaaS software as a service) עבור רשות העתיקות ומאפשרת גישה ברמות הרשאה שונות על פי תפקיד המשתמש בהיררכיה הארגונית. מערכת המידע משמשת את רשות העתיקות מסוף שנת 2012 וזאת כחצי שנה לאחר תחילת הפרויקט. המערכת פועלת בסביבת ASP.NET.
 
לדברי דר` איתן קליין, המפקח על המסחר בעתיקות ברשות העתיקות, "מטרת מערכת המידע המקוונת, ה"antique-net", הינה שיפור יכולת אכיפת הוראות חוק העתיקות בנוגע לרישום מלאי הסוחרים על ידי העברת רישום המלאי המסחרי של סוחרי העתיקות משיטת רישום ידני בספרים לשיטה ממוחשבת ומקוונת הכוללת את תצלומי הפריטים. עבור רשות העתיקות, שייעודה העיקרי שמירה ושימור עתיקות, ויחד עם זאת שואפת להתחדש ולהתייעל בתחום המחשוב והטכנולוגיה, מהווה מערכת הantique-net כלי חזק ודינמי למימוש החזון והייעוד.
ה"antique-net" מאפשרת לנו קשר מהיר, יעיל, ובלתי תלוי עם הסוחרים ועם מלאי העתיקות ושם את רשות העתיקות בקו ראשון של מוסדות הממשלה בניהול מערכות המידע שלה ,זמינות הנתונים והנגשת המידע לציבור."
 
לדברי מר טל כידן, מנכ"ל חברת פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות בע"מ, "המערכת שהתאמנו לשימוש רשות העתיקות, מבוססת על פלטפורמת ה"פריזה-נט" היושבת בענן חברת פריזה הכוללת מודולים רבים ומגוונים לניהול הארגון בענן. אחד מהיתרונות הבולטים של הפלטפורמה שלנו הינה הגמישות הייחודית המאפשרת התאמת מערכות מידע בענן בקלות רבה לצורכי כל ארגון באופן פרטני וייחודי."
 

 


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות