.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 


פריזה - סביבת העבודה לארגון שלך בענן

טלפון: 04-6180592
פקס: 04-6180005

דוא"ל: info@priza.co.il

כתובת דואר: המייסדים 35
ת.ד. 366, בנימינה, 3055201
 

 

 

תוכנית מגשימים להכשרת מומחי סייבר לצה``ל בענן של פריזה

המערכת מאפשרת לאלפי המועמדים לתוכנית להירשם ולעבור את תהליכי המיון השונים און ליין • למנהלי הפרויקט מתאפשר מעקב אחר החניך מרגע הרשמתו הראשונית ועד הפיכתו לבוגר תוכנית • המערכת פועלת בענן של חברת פריזה במודל SAAS (תוכנה כשירות)

01/11/2013

חברת התוכנה פריזה השלימה הטמעה בענן של מערכת לאיתור ומיון מקוון של בני נוער לתוכנית מגשימים להכשרת מומחי סייבר. תוכנית מגשימים שהוכרה כתכנית לאומית לפני כשנה, מתמקדת בהכשרה ובפיתוח מומחיות בלוחמת סייבר בקרב בני נוער מצטיינים מהפריפריה, מתוך מטרה לשבצם בשירותם הצבאי כמומחים ביחידות העילית של צה"ל. התכנית יצאה לדרך בברכת משרד החינוך ובשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות והמכללות. התמיכה הרבה לה זוכים התלמידים במהלך התכנית מצוות המדריכים, המנהלים וכמובן ההורים מאפשרת להגשים את חלומם של התלמידים.
 

המערכת מאפשרת לבצע באופן מקוון את התהליכים הבאים: הרשמה באופן מקוון של אלפי המועמדים לתוכנית, זיהוי של המועמד ובחינה אותה הוא עובר בביתו אונליין ושתוצאותיה מתקבלות באופן מיידי, מיון וסינון אוטומטי ראשוני, זימון המתאימים לסדנת מיון ומבחנים און ליין. לאחר מכן -השיבוץ לראיון האישי, מילוי שאלון וההכנה לראיון נעשים על ידי המועמד באופן מקוון. בסיום התהליך מתבצע משלוח מכתב קבלה/דחייה באופן אוטומטי. בנוסף מסוגלת המערכת להתממשק עם המערכת לשליחת מסרונים למועמדים. לכל נתון שנקלט בטופס ההרשמה יש במערכת מערך קידודים שמאפשר ניקוד פרטני של נתון זה בהתאם להחלטת מנהל המערכת, ולו יש שליטה מלאה במיפוי הקידודים.
 

המערכת פותחה באמצעות מנוע ה-SysGenitor™ של חברת פריזה הכתוב ב-,ASP.NET תוך שימוש ביכולות המגוונות שמציעה סביבת עבודה זו בענן. המערכת פועלת בענן של חברת פריזה במודל "תוכנה כשירות" (SaaS - software as a service) ומאפשרת גישה למועמדים ולמנהלי המערכת ברמות הרשאה שונות, לאתר המועמדים ולמערכת הניהול בהתאמה. תוכנית מגשימים היא בתמיכת מטה הסייבר הלאומי בשיתוף גופי הביטחון, בשיתוף קרן רש"י ובסיוע מפעל הפיס ומשרד החינוך.
 
לדברי אחד ממנהלי תכנית מגשימים: "הפתרון המקוון בענן של חברת פריזה איפשר לנו לבצע את תהליך האיתור והמיון לתוכנית מגשימים בצורה קלה ויעילה, תוך חיסכון רב במשאבים ותוך שליטה מלאה בכל שלבי התהליך בכל רגע נתון.  עוד צוין: "המערכת מאפשרת מעקב אחר החניך מרגע הרשמתו הראשונית ועד הפיכתו לבוגר תוכנית, מה שמאפשר לנו לבדוק את תהליכי המיון ואת הקשר בין תהליך השיווק לרישום. כן ניתן באמצעותה לקיים מעקב קפדני אחר שלבי המיון ותהליכי הראיונות ובכך לגזור ולתכנן את תהליכי המיון לשנים הבאות".
 
יוסי רון, מנכ"ל בית יציב שמפעילה את התוכנית: "האינטראקציה עם חברת פריזה נעשתה בזריזות וביעילות תוך הבנה מדויקת של הצרכים שלנו. בעבר, בתפקיד קודם שמילאתי בבית יציב, פיתחה עבורנו פריזה מערכת דומה, וכפי שהייתי מרוצה בעבר – כך גם אני מרוצה מהמערכת הנוכחית". 
 
לדברי טל כידן, מנכ"ל חברת פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות, "המערכת מחוללת באמצעות מחולל מערכות המידע של חברת פריזה ה-™SysGenitor, שאחד מיתרונותיו הבולטים הוא הגמישות שמאפשרת התאמת מערכות מידע בענן בקלות רבה לצורכי כל ארגון באופן פרטני וייחודי. בחירת תוכנית מגשימים במערכת שלנו היא בהמשך לבחירה במערכת של ארגונים רבים נוספים כמו קרן רוטשילד-קיסריה, קרן קציר, קרן אייסף, המוסד לבטיחות ולגיהות, רשות העתיקות, קבוצת גזית-גלוב, קרן התרבות אמריקה-ישראל ועוד רבים אחרים". פריזה היא חברת תוכנה שהוקמה בשנת 2002, ומתמחה בפיתוח, הטמעה ותחזוקה של  פתרונות מערכות מידע בענן שמאפשרים ניהול תהליכים עסקיים וארגוניים שונים ומגוונים תוך שיתוף, על פי הרשאות, של כל עובדי הארגון. בין לקוחות החברה ניתן למנות את בנק הפועלים, אוניברסיטת בר אילן, קבוצת אבידר, מועצה מקומית גולן, רשות העתיקות, האגודה לקידום החינוך ועוד. בין היתר פיתחה החברה את מנוע ה SysGenitor™ שהינו כלי תוכנה המאפשר הקמת מערכות מידע מבוססותיישומים/אפליקציות מקוונות לניהול מידע ללא צורך בכתיבת קוד.

לידיעה כפי שפורסמה באנשים ומחשבים - "צה"ל יחל לאתר ולגייס מומחי סייבר באמצעות מערכת ענן שפיתחה פריזה".


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות