.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 


פריזה - סביבת העבודה לארגון שלך בענן

טלפון: 04-6180592
פקס: 04-6180005

דוא"ל: info@priza.co.il

כתובת דואר: המייסדים 35
ת.ד. 366, בנימינה, 3055201
 

 

 

חברת אבידר הטמיעה מערכת ענן של פריזה לניהול מערך אתרי העבודה בכבישי ישראל ב-LIVE

בין היתר משמשת המערכת להגברת הבטיחות באתרי העבודות בכבישי ישראל של חברת נתיבי ישראל • ``באמצעות מערכת המידע ניתן לקבל תמונה רחבה בזמן מאוד קצר וביעילות רבה של מערך הפקחים הארצי והיא מאפשרת לכל שדרת הניהול בארגון להיות עם האצבע על הדופק בזמן אמת``, מספר תומר שאשא, מנהל תחום פקחי תנועה בנתיבי ישראל

19/05/2014

חברת מערכות המידע בענן, פריזה, השלימה הטמעה בענן של גרסה מתקדמת של מערכת מידע בענן לניהול ב-LIVE של אתרי העבודה לחברת `אבידר` עבור נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ) בכל כבישי הארץ.

בעזרת המערכת ניתן לתכנן את ביצוע העבודות בכל אתרי העבודות של נתיבי ישראל וגופים נוספים (מאות אתרים שונים כל יום), לאסוף את כל הנתונים בזמן אמת ולנתח אותם, לחבר את כל הגורמים שלוקחים חלק בעבודה, כמו משטרה, קבלנים פקחים ועובדים, לקבוע משמרות לעובדים ולפקח על ביצוע העבודות תוך כדי ביצוען ולייצא את נתוני שעות העובדים עבור חברת אבידר.

בין היתר מיועדת המערכת המקוונת להגביר את הבטיחות באתרי העבודות של נתיבי ישראל באמצעות הגברת הפיקוח על מילוי ההנחיות והוראות הבטיחות. בנוסף היא מסוגלת להמליץ לחברת אבידר על שיבוץ עובדים באתרים בשטח - תוך שימוש באלגוריתם אופטימיזציה -  על פי המרחק הגיאוגרפי מביתם, ובכך לחסוך `לאבידר` עלויות של תשלום נסיעות.

המערכת מאפשרת גישה, לעשרות רבות של משתמשים, ברמות הרשאה שונות על פי תפקיד המשתמש בהיררכיה הארגונית. למנהלים מוצגים דו"חות ניהוליים אותם ניתן לחתוך לסנן ולמיין בקלות ובצורה מגוונת.
המערכת הינה פרי פיתוחה של חברת פריזה ויושבת בענן הנמצא במתחם החברה בData Center של בזק בינלאומי ונטוויז`ן-013, במודל תוכנה כשירות - SaaS.

בהיבט הטכנולוגי, המערכת פותחה באמצעות מנוע ה- SysGenitor  של פריזה הכתוב בשפת .ASP.NET המנוע מאפשר לקבוצת פיתוח להקים מערכות מידע מבוססת Web אל מול מסד נתונים בזמני פיתוח מינימאליים, תוך שימוש ביכולות הפלטפורמה והקטנת הצורך בכתיבת קוד בכל פעם מחדש.


סמי אוהד, מנהל מערך פקחי התנועה, מחברת אבידר עבור נתיבי ישראל
, אומר כי חשיבותה של המערכת עבורו היא ביכולת לדעת בכל רגע נתון מה קורה באתרי העבודה הפרוסים בכבישים בכל רחבי הארץ. לדבריו, היכולת לאסוף את המידע מהשטח ולנתח אותו בזמן אמת מביאה לשיפור מהותי ברמת הבטיחות באתרי העבודה.


לדברי תומר שאשא, מנהל תחום פקחי תנועה בנתיבי ישראל, "אנחנו  מרוצים מאוד מהמערכת אשר משמשת אותנו באופן יום יומי".
הוא הוסיף כי "מערכת הדיווחים מאפשרת לכל שדרת הניהול להיות עם האצבע על הדופק בזמן אמת ולחוש את הנעשה בארגון".לדברי מנכ"ל חברת פריזה מערכות מידע, טל כידן: "אחד מהיתרונות הבולטים של פלטפורמת ה SysGenitor, שעל בסיסה בנויה המערכת, היא הגמישות הייחודית המאפשרת התאמת מערכות מידע בענן בקלות רבה לצורכי כל ארגון באופן פרטני וייחודי, כפי שמאוד בולט במערכת שבה משתמשת חברת אבידר עבור נתיבי ישראל".
 

 

 

לידיעה כפי שפורסמה באתר News1 - חברת אבידר הטמיעה מערכת ענן של חברת פריזה
ובאנשים ומחשבים - חברת אבידר הטמיעה מערכת ענן של פריזה לניהול מערך אתרי העבודה בכבישי ישראל ב-LIVE


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות