.
פריזה מערכות מידע וטכנולוגיות

 

ראשי | מוצרים
 | יישומים | פיתוח מערכות מידע בענן | טכנולוגיה | שירותים | תמיכה | אודות |  יצירת קשר
 
מערכות מידע בענן
מוצרים
יישומים
פיתוח מערכות בענן
טכנולוגיה
שירותים
תמיכה
אודות

 

מערכות מידע בענן - ראשי

ניהול יעיל ושיתופי של המידע הארגוני בענן

התאמה פרטנית לשיטת העבודה הנהוגה בארגון בקלות וביעילות


פריזה מערכות מידעכללי
אנו בחברת פריזה מציעים לך מערכות מידע בענן, מערכות CRM בענן, מערכות ERP בענן ואת כל מה שאתה צריך על מנת לייעל ולהצמיח את הארגון שלך, בין אם אתה עסק, ארגון מגזר שלישי, מוסד ממשלתי או תאגיד גדול. איתנו אין לך צורך בהתקנת תוכנה או חומרה מיוחדים, העלויות נמוכות ובזריזות תוכל לראות את השפעה החיובית על העסק או הארגון שלך.

מערכות מידע בענן
חברת פריזה פיתחה, הטמיעה ומתחזקת מגוון רחב של מערכות מידע פרי פיתוחה המאפשרות ניהול תהליכים עסקיים וארגוניים שונים בהתאמה פרטנית קלה ויעילה לצורכי הלקוח. המערכות כולן ניתנות במודל תוכנה כשירות -  SaaS.
לפרטים נוספים...

פתרונות
חברת פריזה פיתחה, הטמיעה ומתחזקת מגוון פתרונות המאפשרים ניהול תהליכים עסקיים וארגוניים שונים. בין הפתרונות ישנן מערכות מידע מקוונות לניהול מגוון רחב של תהליכים סטנדרטיים וכן תפורים לצורכי הארגון. כלל הפתרונות חוסכים ללקוח את הצורך בהקמת ותחזוקת מערך מיחשוב שיתמוך במערכת. הפתרונות ניתנים במודל SaaS.
לפרטים נוספים...

פיתוח מערכות מידע

הצוות שלנו מתמחה בביצוע התאמות של מערכות מידע מקוונות לארגונים, מערכות אינטרנט, אינטרה-נט ואקסטרה-נט. פיתוח המערכות מבוצע תוך שימוש בשיטות פיתוח מוכחות המניבות תוצאה מהירה. חלק מהתהליך כולל גם נהלים סטנדרטיים כגון נוהל מפת"ח, שימוש בכלי פיתוח וטכנולוגיה עדכניים ובסביבות פיתוח מגוונות (ASP.NET, MS-SQL-Server 2005/2008/2012). חברת פריזה מספקת פתרון תפור וייעודי עבור הלקוח, תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה ועדכנית במהלך תהליכי הפיתוח, התחזוקה והתפעול השוטף.
לפרטים נוספים...

טכנולוגיה
מנוע ה ™SysGenitor הינו כלי תוכנה שפותח בחברת פריזה המאפשר יצירת והקמת מערכות מידע מבוססות Web (יישומים/אפליקציות מקוונות לניהול מידע) ללא צורך בכתיבת קוד. המערכת פתוחה ומאפשרת בנוסף לסט כלי הפיתוח לשתול קוד חיצוני באזורים שונים במערכת עצמה ובכך מהווה כלי רב עוצמה בעל גמישות רבה. כלל המערכות עובדות בסביבת מיקרוסופט אל מול מסד נתונים SQL Server.
לפרטים נוספים...

חדשות
ניתן לצפות ולעיין ברשימת חדשות שלנו.

 


מערכות המידע בענן


הענן האירגוני, ERP, CRM


ענן מערך ניהול השירות